Jak szukać części

W zależności jakie dane Państwo posiadają, przygotowaliśmy dwie metody wyszukiwania części.

  • 1. Numer katalogowy części

  • Wpisujemy go w wyszukiwarkę, w górnej części strony pod menu a system odnajdzie dla Nas daną część oraz jej odpowiedniki.

  • 2. Dane pojazdu

  • W formularzu poniżej wybieramy interesujący nas pojazd. Najpierw wybieramy rok produkcji, następnie markę, model oraz jednostkę napędową. Dane te znajdziecie Państwo w dowodzie rejestracyjnym. Gdy wybierzemy już powyższe dane, zostaniemy przekierowani na stronę z kategoriami części do wybranego auta.

Tabela zastosowań części do pojazdów, mimo usilnych naszych starań, może zawierać błędy lub być niekompletna. Dlatego jeśli nie jesteście Państwo pewni czy dana część pasuje do Waszego auta, prosimy wysłać do nas zapytanie podając numer VIN pojazdu lub markę, model oraz jednostę napędową.

Szukaj części po danych pojazdu

rocznik

marka

model

silnik