Galanteria skórzana jako prezent dla mężczyzny. Co się sprawdzi?

0
498
Galanteria skórzana jako prezent dla mężczyzny. Co się sprawdzi?

Ukochany mężczyzna, który o nas właściwie dba, zasługuje na odpowiedni prezent. I wcale nie musi być to od razu bardzo drogi prezent – równie dobrze sprawdzi się dobrej jakości klasyka, na przykłada taka jak galanteria skórzana. Z prawdziwej skóry znajdziemy wiele akcesoriów, które będą nie tylko piękne, ale i praktyczne – co szczególnie sprawdzi się jako prezent na różne okazje?

Elegancki, skórzany portfel 

Skórzane portfele to ponadczasowe i funkcjonalne akcesoria, które do tego są bardzo wytrzymałe. Jeśli wykonane są z wysokiej jakości skóry, to na pewno będą służyły latami w niezmienionej formie. Wybierając taki prezent dla mężczyzny, warto dopasować go do jego indywidualnych potrzeb, np. warto zwrócić uwagę, czy posiada wystarczającą ilość kieszonek na karty oraz miejsce na drobne monety, jeśli mężczyzna często posługuje się również gotówką. Jeśli chodzi o kolor, to najlepszym rozwiązaniem będzie czerń lub brąz. 

Pasek do spodni

Takie skórzane akcesoria jak właśnie paski to ważny element męskich stylizacji. Pasek do spodni to czasem prawdziwa wisienka na torcie, która dopełni elegancki outfit na różne okazje. Zgodnie z obowiązującym kanonem, pasek powinien być w tym kolorze co buty, choć ostatnio coraz częściej panowie odchodzą od tej zasady, szczególnie w casualowych stylizacjach. Warto więc na prezent wybrać pasek do spodni w klasycznym kolorze, czyli czarny lub brązowy – wtedy na pewno będzie pasował do jego butów. Oczywiście możemy sobie pozwolić również na inne rozwiązanie, np. co do koloru lub innych zdobień, jeśli tylko nasz mężczyzna gustuje w niecodziennych i intrygujących dodatkach.

Skórzana teczka 

Elegancki mężczyzna na pewno doceni świetną i precyzyjnie wykonaną skórzaną teczkę lub aktówkę. Jest to typowo męski atrybut, który dodaje każdemu mężczyźnie prestiżu, a ponadto jest bardzo funkcjonalny. Jeśli Twój mężczyzna potrzebuje właśnie takiego akcesorium, to warto sprawić mu ten wyjątkowy prezent. Wybierz taki model teczki, który pomieści wszystkie jego niezbędne akcesoria, np. laptopa czy dokumenty w większym formacie. 

Skórzane etui na dokumenty

Nie każdy mężczyzna potrzebuje dużego portfela – czasem wystarczy mu znacznie mniejsze etui, w którym pomieści niezbędne dokumenty oraz karty płatnicze. Skórzane etui ma format idealnie mieszczący się do kieszeni, dzięki czemu każdy mężczyzna będzie czuł się swobodnie i niezależnie. Na pewno takie akcesorium docenią aktywni panowie. Nie da się ukryć, że jest to także dla nas mniejszy wydatek. 

Saszetka zamiast torby

Duża aktówka jest elegancka i pojemna, ale również w tym przypadku nie każdy mężczyzna potrzebuje takiego akcesorium – niektórzy znacznie bardziej docenią mniejsze skórzane saszetki, które można nosić między innymi w dłoni lub w postaci popularnej nerki. Dużą popularnością cieszą się również mniejsze raptówki, które można nosić przewieszone przez ramię – taki dodatek będzie świetnym uzupełnieniem casualowej stylizacji. Wybierz raptówkę w klasycznym kolorze, np. brązie lub czerni, dzięki temu dopasuje ją do każdego outfitu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here