Hurtownia Decopak, która oferuje produkty dla punktów gastronomicznych

0
652
Hurtownia Decopak, która oferuje produkty dla punktów gastronomicznych

Opakowania jednorazowe, gastronomiczne, foliowe i papierowe cieszą się bardzo dużą popularnością w restauracjach, barach szybkiej obsługi oraz cateringu. Pojemniki do zgrzewu oraz inne akcesoria gastronomiczne, wyróżniają się wygodą użytkowania, dodatkowo, mają one ładny, uniwersalny design. Dzięki temu będą one pasować do każdej aranżacji danego miejsca. Profesjonalna hurtownia Decopak oferuje wysokojakościowe opakowania jednorazowe, które przydają się w różnych sytuacjach, między innymi na bankietach i przyjęciach firmowych. Mogą być one używane również w pracowniczych pokojach socjalnych oraz innych miejscach, w których jest duże zgromadzenie osób.

Oferta profesjonalnej hurtowni opakowań

Profesjonalna hurtownia Decopak oferuje wysokojakościowe opakowania, w których można przechowywać ciasto, desery, obiady, zupy oraz inne posiłki. Dużym zainteresowaniem cieszą się opakowania ekologiczne o minimalistycznym designie, które są niezbędne do prowadzenia biznesów gastronomicznych. Ciekawym produktem są także jednorazowe opakowania na ciasta, które można wręczać gościom w ramach podziękowania za przybycie. Co jeszcze można znaleźć w ofercie hurtowni Decopak? Otóż, znajdują się tam również personalizowane tekturowe opakowania na pizzę, na których można umieścić dane adresowe lokalu gastronomicznego, jego nazwę oraz adres. Z całą pewnością personalizacja może pomóc w zyskaniu nowych klientów.

Niezbędne produkty w restauracjach, kawiarniach oraz cukierniach

W hurtowni Decopak można znaleźć jednorazowe opakowania ekologiczne, które łatwo się otwierają i zamykają. Nie zajmują one dużo miejsca i można włożyć jedne produkty w drugie, zaoszczędzając tym samym przestrzeń. Ciekawym produktem są także plastikowe kubki z nadrukiem, na których może znajdować się logo restauracji, kawiarni bądź stacji benzynowej. W każdym lokalu gastronomicznym, nie powinno również zbraknąć styropianowych, lekkich opakowań obiadowych z logo renomowanej restauracji. W cukierniach, bardzo przydatnym produktem są także obrandowane papierowe pudełka na ciasta, które mają ładny wygląd i są bardzo użyteczne.

Hurtownia, która oferuje różnorodne opakowania w jednym miejscu

Profesjonalna hurtownia Decopak przyjmuje firmowe zamówienia, dzięki czemu produkty dostępne są w przystępnych cenach. Szeroki asortyment pozwala każdemu znaleźć produkt, który spełni jego oczekiwania. Projektowane w różnych wersjach kolorystycznych i modelowych, odnajdą się w każdej renomowanej restauracji i barze szybkiej obsługi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here