Jak udekorować ściankę Pary Młodej na weselu?

0
356

Wesele to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej pary. Wszyscy chcą, aby ich przysięga małżeńska była niezapomniana i wyjątkowa. Jednym z elementów, który może przyciągnąć uwagę gości i dodać uroku całemu wydarzeniu, jest odpowiednio udekorowana ścianka Pary Młodej. W dzisiejszym artykule przedstawiamy kilka inspirujących pomysłów na to, jak efektownie udekorować tło dla Pary Młodej na weselu.

Drewniane napisy „mąż – żona”

Proste, a zarazem eleganckie rozwiązanie. Drewniane napisy z wyrazami „mąż” i „żona” to doskonałe tło dla zdjęć z wesela. Możesz zamówić je u specjalistycznych firm lub zrobić samodzielnie, jeśli masz zdolności manualne. Wybierz odpowiednią czcionkę, np. romantyczną lub nowoczesną, oraz kolor dopasowany do reszty dekoracji na weselu. Drewniane napisy można zawiesić na ścianie, oprzeć o nią lub postawić na stole przed Pary Młodej.

Imiona Pary Młodej

Kolejnym ciekawym pomysłem dekoracji weselnych jest umieszczenie na ścianie imion Pary Młodej. Takie rozwiązanie sprawia, że przestrzeń staje się bardziej spersonalizowana i pokazuje, że to właśnie ten dzień należy do pary. Imiona można wymalować na płótnie, wykonać z kwiatów, balonów czy papieru. Ważne, aby tło było czytelne i kontrastowe w stosunku do kolorystyki wesela.

LED-owe napisy

Oświetlenie LED to hit ostatnich lat. Wykorzystanie LED-owych napisów to świetne rozwiązanie dla osób poszukujących nietuzinkowych dekoracji na ściankę Pary Młodej. Można wybrać napisy z imionami Pary Młodej np. z oferty Pracowni Tadam, datą ślubu, hasłem „mąż – żona” lub nawet krótkim cytatem związanym z miłością. Oświetlenie LED doda blasku całej aranżacji i stworzy wyjątkowy nastrój podczas wesela.

Kwiatowa oprawa

Oprócz propozycji ze śródtytułów warto także rozważyć udekorowanie ścianki kwiatami. Kwiaty to nieodłączny element każdego wesela, a ich obecność na ściance Pary Młodej tylko podkreśli romantyczny charakter tego dnia. Można stworzyć kompozycje z ulubionych kwiatów panny młodej i pana młodego, w tonacji kolorystycznej przewodniej dla całego wesela. Kwiaty można ułożyć w formie girlandy, serca czy innych kształtów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here