Ubezpieczenie dla narciarzy – czym jest?

0
342

To ubezpieczenie, które zagwarantuje ochronę wyjeżdżającym na narty turystom którzy doceniają jazdą na nartach w górskim kurorcie. Ubezpieczenie dla miłośników sportów zimowych pozwala uchronić przed skutkami upadków podczas uprawiania narciarstwa i snowboardingu. Pokryje również potencjalne koszty hospitalizacji i akcji ratunkowych. Szczegółowo jest to opisane na stronie magnum.net.pl

To wystarczająca ochrona dla spędzających czas na stoku miłośników sportu, którzy pragną spędzić ferie relaksując się w czasie uprawiania narciarstwa. Więcej dowiesz się na stronie awim.net.pl

Przed zakupem ubezpieczenia trzeba jednak zapoznać się z ograniczeniami, jakie opisuje w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia (OWU) firma ubezpieczeniowa, jeszcze przed sfinalizowaniem umowy ubezpieczeniowej. Artykuł powstał przy współpracy z ddin.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here