Zabezpieczenia auta przed kradzieżą

0
199
Zabezpieczenia auta przed kradzieżą

Współcześnie w wielu modelach aut wiodących marek fabrycznie montuje się systemy zabezpieczające przed kradzieżą, które swoim technologicznym zaawansowaniem powinny skutecznie odstraszać potencjalnych złodziei. Zarazem równolegle do rozwoju tych technologii przestępcy doskonalą techniki włamywania się do nawet najgruntowniej zabezpieczonych pojazdów. Warto pamiętać, że łupem złodziei padają także auta ze starszych roczników, które później sprzedaje się na części. Czy istnieją skuteczne metody zabezpieczenia samochodu przed kradzieżą? Z pewnością najbardziej efektywne pozostają blokady kierownicy i safe boxy. Oferta firmy https://www.niedzwiedz-lock.pl/ to własne innowacyjne rozwiązania do zabezpieczeń samochodów przed kradzieżą osobowych i dostawczych. Bogata gama certyfikowanych blokad od Niedźwiedź-Lock to gwarancja bezpieczeństwa samochodu w każdej sytuacji. W przeciwieństwie do tradycyjnych systemów alarmowych, blokady kierownicy w aucie pozostaje skutecznym zabezpieczeniem uniemożliwiającym odjechanie naszym pojazdem z miejsca włamania.

 

  • Jak zabezpieczyć samochodów przed włamaniem i kradzieżą?

  • Zabezpieczenie auta przed kradzieżą z firmą Niedźwiedź-Lock

  • Safe Box – zabezpieczenie samochodu przed kradzieżą portfela, dokumentów czy elektroniki

 

Jak zabezpieczyć samochodów przed włamaniem i kradzieżą?

Jakie zabezpieczenie auta przed kradzieżą wybrać? Wiele nowoczesnych samochodów, które dopiero zjeżdżają z taśmy produkcyjnej fabryk największych i najpopularniejszych marek, zostaje fabrycznie wyposażona w systemy zabezpieczeń, które mają chronić posiadacza pojazdu przez kradzieżą auta. W praktyce grupy przestępcze działające w całej Europie posiadają skuteczne narzędzia i metody obchodzenia tego rodzaju zabezpieczeń. Z tego względu świetną alternatywą okaże się wybór dyskretnie wkomponowanej w obudowę kierownicy blokady.

 

Zabezpieczenie auta przed kradzieżą z firmą Niedźwiedź-Lock

Niedźwiedź-Lock to firma specjalizująca się w dostarczaniu kierowcom skutecznych i ergonomicznych blokad na kierownice. Są one bardzo dyskretne i nie obniżają estetyki wnętrza pojazdu. Montaż blokad odbywa się w wybranych warsztatach na terenie całego kraju. Blokada kierownicy to efektywne rozwiązanie pozwalające zabezpieczyć samochód w atrakcyjnej cenie, nie wpływające na jakość prowadzenia pojazdu czy funkcjonalność układu kierowniczego.

 

Safe Box – zabezpieczenie samochodu przed kradzieżą portfela, dokumentów czy elektroniki

Bardzo często łupem włamywaczy samochodowych padają przechowywane w pojeździe dokumenty, portfele czy elektronika. Idealnym rozwiązaniem w tym przypadku pozostaje montaż safe boxa, który możemy umieścić pod siedzeniem kierowcy lub pasażera. Rozwiązanie safe box polecamy szczególnie dostawcom, konwojentom i kurierom. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here