TOP 3 zabiegów na brzuch

0
497

Aktywność fizyczna i dieta nie działają na każdą partię ciała. Newralgicznym punktem dla kobiet jest brzuch, a dokładnie oponka bądź u osób szczupłych wystający brzuch. Jest oporny na regularne brzuszki, siłownię i każdą dietę cud. Odstający brzuch jest coraz bardziej problematyczny wraz z wiekiem, czego przyczyną jest poniekąd siedzący tryb życia wielu kobiet. Praca za biurkiem sprzyja podjadaniu i odkładaniu się tłuszczu na brzuchu.

Kobiety w walce o idealną talię nie są osamotnione. Z pomocą przychodzą gabinety medycyny estetycznej, które oferują różne zabiegi. Które są najbardziej skuteczne i najmniej inwazyjne?

Endermologia – ujędrnianie i relaks

Zabieg z urządzeniem, które masuje ciało dwoma rolkami jest tak bezpieczny, że stosuje się go na wszystkie partie ciała. Świetnie rozprawia się z cellulitem, poprawia krążenie, wysmukla sylwetkę. Jest bezpiecznym i skutecznym sposobem na redukcję tkanki tłuszczowej w obrębie brzucha.

Endermologia jest masażem podciśnieniowym, przyjemnym i relaksującym. Zatem w przypadku tego zabiegu można połączyć przyjemne z pożytecznym. Sam zabieg nie jest sposobem na utratę kilogramów. Stanowi on uzupełnienie zdrowego trybu życia. Za to usuwa obrzęki i ujędrnia skórę. Jest sposobem na wystający brzuch i oponkę. Redukuje cellulit, wyszczupla i jest rewelacyjnym pomysłem na rozluźnienie mięśni po ciężkich treningach. Jednym słowem zabieg jest idealnym uzupełnieniem aktywnego i zdrowego trybu życia.

Accent prime – radzi sobie z każdą tkanką tłuszczową

To również masaż, ale za pomocą innej technologii. Połączone są tu innowacyjne rozwiązania, dzięki którym efekty są widoczne gołym okiem. Masaż odbywa się z użyciem specjalnej platformy zabiegowej, która jest najnowszym rozwiązaniem stosowanym w wielu gabinetach medycyny estetycznej. Co warto wiedzieć o zabiegu?

Przede wszystkim jest bezpieczny. Laser może być stosowany na całym ciele, również dekolcie. To właśnie dzięki temu rozwiązaniu można pozbyć się drugiego podbródka. Accent prime to zabieg, który nie wiąże się z rekonwalescencją. Masaż na brzuch jest praktycznie bezbolesny, co wpływa na komfort podczas zabiegu. Efektem użycia tej platformy zabiegowej jest pozbycie się oponki i nadmiarowej tkanki tłuszczowej z okolic brzucha. Bez względu na to, czy jest ona wynikiem zasiedzenia, ciąży czy po prostu jest tak oporna, że nie chce odpuścić.

Vella shape – trzy najnowsze technologie w jednym

To również jedna z najskuteczniejszych innowacyjnych metod ujędrniania i wysmuklenia sylwetki. Na uwagę zasługuje fakt, że łączy ona w sobie najskuteczniejsze na tkankę tłuszczową i wiotkość skóry technologie. Są to: masaż podciśnieniem, podczerwień i fale radiowe. Zabiegi są bezinwazyjne i dają szybkie efekty. Z nimi obwód w pasie się zmniejsza, a skóra staje się napięta. Do tego jędrna i młodsza.

Vella shape działa na bardzo prostych zasadach. Spala tłuszcz przez rozbijanie komórek tłuszczowych. Efekty, które zadowalają są widoczne po 4 czy 5 zabiegach. Każdy z nich trwa od pół godziny do godziny w zależności od partii ciała. Ten zabieg pomaga przyspieszyć wysmuklenie sylwetki i osiągnąć cel.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here